Skip to content

Pravidla, ceny a návody

Manuál pro ubytované v SrníBasecamp

Dojezd směrem ze Sušice:
projedete Srní směr Modrava – kolem Coopu (vlevo), kostel (taky vlevo) a pak hostinec Pod Smrkem (cedule Gambrinus) – naproti němu odbočit doprava – zelený bytový dům Srní č.p. 108

Dojezd směrem od Prášil:
Až budete dojíždět do Srní, uvidíte 3 barevné bytové domy, ten zelený je ten „váš“

Zásady ubytování:
Pouze pro kamarády a příp. jejich kamarády

Žádná zvířátka !

Nekuřácké ubytování !

Ideálně pro dva dospělé a příp. jedno dítě (při požadavku na víc osob dejte vědět, umožníme využití našeho „family roomu“).

Je to byt v domě, kde je dalších 6 bytů, buďte, prosíme, ohleduplní a žádný velký párty please 🙂

S výlety po okolí rádi poradíme (umíme zapůjčit dvě horská kola), stejně tak poradíme se stravováním během výletů, s nákupy atd .

Topení
Prosím nemanipulujte s termostatem na zdi u televizoru, je nastaven takto:
6-24 hod teplota 21 stupňů
0-6 hod teplota 19,5 stupně
Elektrický kotel má 4 pravidelné 1-hodinové odstávky (HDO režim levnější energie) – tzn. netopí se v běžné dny (po-pá) 6:20-7:20; 9-10; 14-15; 20-21 … a o weekendu 8:45-9:45; 12:30-13:30; 17:30-18:30; 20:30-21:30.

Hlavicemi radiátorů můžete ovládat přívod tepla do jednotlivých místností, resp. jejich částí.

V koupelně je sušící “žebřík” s ovládací hlavicí na jeho spodní straně.

Na záchodě vytápění není.

Teplá voda
Byt je vybaven 200-litrovým bojlerem, který se automaticky ohřívá v průběhu dne (s vyjímkou HDO intervalů – viz Topení)

Technický výklenek v chodbě (za dřevěnými lamelovými dveřmi), kde je bojler a kotel, je uzamčen z důvodů bezpečnosti (jsou tam ventily na vypouštění systému, hrozba opaření dětí a vytopení sousedů).

Dejte vědět, kdyby byl nějaký problém s topením nebo teplou vodou.

Parkování
Parkujte paralelně s protějším plotem na vstupní straně domu (ale ne u plotu našeho domu), aby mohlo bezproblemově probíhat čištění komunikace (sníh, úklid) a dojezdy-odjezdy sousedů ve vedlejších domech.

Odpadky
Popelnice jsou umístěny mezi naším zeleným a sousedním oranžovým domem. Lze použít libovolné, přístup hlavním vchodem-východem a doprava nebo bočním  vchodem-východem (skrze sklepy) a doleva.

Zatím máme pouze malý koš na recyklaci, ale můžete třídit a před odjezdem  naházet do recyklačních kontejnerů před Hasičárnou (červeno-bílá budova na konci ulice při východu z domu vpravo).

Světlo nad sporákem
Se rozsvítí vytažením stříbrného panelu s logem Electrolux směrem k oknu.

Varná deska
Nastartujeme on/off a přidáváme teplotu +/- pro zvolenou plotýnku. Dvě z plotýnek mají tzv. “Booster” – stiskněte soustředná kolečka. Po použití vypneme nastavením na nulu nebo hlavním vypínačem on/off.

Wifi
V bytě je dostupný rychlý internet, přístupové údaje jsou pověšené na cedulce nad stolkem v kuchyni. Prosím, nemanipulujte s modemem.

Myčka
Myčku používejte v běžném režimu 30 minut. Stisknutím tlačítek „ON/OFF“ a následně „30min“ na horní straně panelu (příp. červené hlášení nízké hladiny soli a leštidla ignorujte), tablety jsou (resp. prášek) na poličce nad odpadkovým košem. Zacvaknutím dveří se myčka spustí a po dojetí režimu se dvířka sama automaticky otevřou (signalizace dojetého cyklu).

Mikrovlnka
Nejjednodušší použití je stiskem tlačítka 30sec … kterým lze přidávat čas na požadovanou dobu. Předčasně ukončíme stisknem Stop.

Pračka
Pračku používejte v běžném režimu 30 minut (nastavíte otočným regulátorem vpravo nahoře), prášek (1 odměrku) nasypte do násypky vlevo nahoře a stiskněte tlačítko “Play” 🙂 …Prášek je v kontejneru za pračkou u zdi.

Botník
Za hlavními dveřmi v chodbě bytu je vlevo dole uzavíratelný botník, prosíme, nenechávejte boty na chodbě.

Voda
Voda je moc dobrá, nebojte se používat vodu z kohoutku. Zachutná vám!!

Přezůvky
Pokud jste zvyklí na teplo pro nohy, přivezte si přezůvky, dřevěné podlahy jsou sice příjemné, ale od dlažby v chodbě může (spec. v zimě) být někomu trochu chladněji.

Povlečení/ ručníky/ utěrky
Přichystali jsme pro vás čistě vyprané povlečení, ručníky (malý a velký pro každého) a utěrky v kuchyni.

Postýlka
Přichystali jsme pro malé návštěvníky možnost spát v pokoji s rodiči, ale v tradiční dřevěné postýlce, kterou přistavíme na požádání.

O2 TV
V malém pokoji je možno používat TV a sadu programů O2 TV. Televizor zapnete zeleným tlačítkem na menším ovladači, set-top box zapnete červeným on/off tlačítkem na větším ovladači (rozsvítí se zelená kontrolka na přední straně set-top boxu). Programy a ovládání O2 TV řídíte + – PRG nebo čísly/ šipkami/ OK na větším ovladači.

Úklid
Nebudeme vám účtovat úklid jako v rakouských pensionech, předpokládáme, ze po sobe nenecháte úplnou spoušť 🙂 … základní úklidové potřeby jsou pod deskou v koupelně.

Registrace, poplatek obci
Vybereme od vás poplatek 35Kč a osobu a den, který odevzdáme na obci (od 1.1.2024) 

Cena
Za noc v našem nově zrekonstruovaném apartmánu vybíráme 1400,-Kč. V případě zvýšení kapacity formou zpřístupnění tzv. family roomu, kde mohou spát až další dvě osoby, pak bude cena 2100,- za tři a 2800,-Kč za čtyři osoby za noc.

Kontakt
Kdyby bylo potřeba něco řešit po telefonu, volejte Romana nebo Lucii.

Shrnutí:
V ceně je zahrnuto:
Pobyt v bytové jednotce Srni č.p. 108/ byt č. 7, neomezené používání wifi, TV programů O2TV, čisté povlečení, vyprané ručníky, používání kuchyně včetně nádobí, varné konvice, myčky, ledničky, mikrovlnky, popř. pračky, popř. postýlky, popř. kolárny-lyžárny, elektřina, teplo, teplá voda.

V ceně není poplatek obci 35,-/ osobu/ den (od 1.1.2024) … který od vás navíc vybereme .. odevzdáme na obci.

 

     

 

Můžeš dát jako dárek 🙂